Аудіоказки для найменших 0+

Як, коли і де слухати аудіоказки з такими крихтами

Зворушливий вік, коли наші крихітки тільки починають своє знайомство з величезним захопливим світом книжок, прекрасний! Дитина готова послухати все, що ми їй запропонуємо. А нам є що запропонувати!

Насамперед обираємо звісно ж прості аудіоказки у віршах, наприклад, Чуковського. Не потрібно очікувати, що дитина буде розуміти сюжет, до цього часу ще далеко. Тут ми просто вмикаємо аудіоказку фоном і даємо змогу насолоджуватися прекрасною мовою та римою. Чуйно слідкуйте за своєю дитиною, вимикайте, якщо їй не сподобалося, і робіть паузу на кілька днів або тиждень. Потім пробуйте знову.

Далі переходимо до золотої четвірки аудіоказок: Курочка Ряба, Колобок, Теремок, Ріпка. Зробіть це вашим особливим ритуалом. Після купання, перед сном, поки одягаєте піжаму, послухайте фоном одну з цих казок. Не треба багато різноманітності, щоб не перевантажувати дитину. Отже, одна коротка історія - як чарівний казковий ритуал перед сном. Потім можна заспівати або послухати колискову (це у відповідному розділі сайту).

Згодом, і тільки коли перші аудіоказки для малюків заслухані до дірок, потихеньку (це важливо!) пропонуйте по одній новій на тиждень. Коли всі аудіоказки цього розділу прослухані, у дитини будуть явні улюбленці - продовжуйте слухати кілька найулюбленіших і починайте пропонувати аудіоказки з розділу для 2 і 3 років.

Рекомендації та поради

У кожної людини свої вподобання, а діти досить чітко вміють висловлювати, що їм подобається чи не подобається. Якщо малюк хоче слухати тільки Колобка, нехай слухає хоч цілий місяць поспіль! Не наполягайте, аудіокнижка малюка має бути тільки в радість. До того ж, прослуховуючи раз за разом, дитина чудово розвиває пам'ять і мовлення. Ось побачите, через деякий час, що вона пам'ятає дослівно все, що чула!

Аудіоказки для найменших дітей 1 року і 2 років можуть стати справжнім порятунком у дорозі, відволікти і розважити. Також чудово для цього підходять пісні для малюків (на сайті величезна колекція). Згодом ви обов'язково знайдете ті, що припадуть до смаку саме вашому малюку.

Обираючи аудіоказку, будь ласка, прослухайте її самі заздалегідь. У нас у всіх різні смаки та вподобання. Вибирайте ту, яка вам подобається. Малюки дуже добре відчувають ставлення дорослого до того, що відбувається.

Неймовірно здорово буде придбати колонку для програвання з підключенням до телефону. Колонка біля ліжка створить особливий настрій і допоможе зробити аудіокнижковий ритуал ще більш прекрасним і довгограючим.

Якщо якусь з аудіоказок для найменших ви вже знаєте напам'ять, спробуйте продекламувати її дитині, але на свій лад. Зазвичай діти в захваті від таких моментів, саме вони врізаються в пам'ять і залишають той самий ніжний слід у душі, прищеплюють любов до книги.

Приємного прослуховування!