Аудіоказки для малюків (дітей 3 - 4 - 5 років)

Сторінка 1 із 3

Специфіка прослуховування аудіоказок з малюками

Слухати аудіоказки з малюками 3, 4 або 5 років зручно перед сном або в дорозі. На тлі денних ігор все ще краще вмикати дитячі пісні або ж аудіоказки у віршах для малюків. Народні казки, оповідання у форматі аудіосказок для малюків - чудовий вибір для ритуалу відходу до сну. Починаємо пропонувати не по одній, а по дві або навіть три аудіоказки за раз.

Рекомендації

У такому ніжному віці потрібно уважно стежити за дитиною, подобається їй запропонована вами аудіокнига чи ні. Чуйні батьки це одразу зрозуміють. Щойно ви знайшли ту, яка сподобалася саме вашому малюкові, вмикайте її стільки днів, скільки він захоче. Та хоч місяць поспіль. Батькам уже може набриднути, а дитина все просить і просить одне й те саме. Це нормально. Це добре.

Періодично пропонуйте малюкові нові аудіоказки і слухайте тільки ті, які йому подобаються. Не всі дівчатка люблять слухати Червону шапочку, наприклад, це справа смаку. Важливо не наполягати і вже тим паче не змушувати.

Аудіоказки для малюків 3-4-5 років - це завжди мова про задоволення дитини, про розвиток її розуміння, що книга - це добрий друг. У цьому віці ми не повчаємо і не моралізуємо, а лише показуємо і розповідаємо, яке воно життя, який він наш побут.

Обговорити аудіоказку після прослуховування - гарна звичка, цим розвиваємо словниковий запас, тренуємо пам'ять, виявляємо інтерес до книжки.

Приємного прослуховування!