Аудіоказки для дітей 6 - 7 - 8 років

Сторінка 1 із 5

Які вони, улюблені аудіоказки дітей 6, 7 та 8 років?

Маленький слухач у цьому прекрасному віці вже добре сприймає сюжет, може посміятися над жартами, легко зробити висновки з прочитаного, назвати персонажів і що найголовніше, зрозуміти, що таке добре, а що таке погано.

Пропонуючи аудіоказку, перед сном чи ні, ми закладаємо міцну основу, того самого чаклунства, добра, моральності, на базі яких потім уже більш серйозні книжки зростять світогляд нової людини. Російські народні сюжети, класики-автори Шарль Перро, Брати Грімм і Ганс Крістіан Андерсен силою свого слова й уяви переносять кожну дитину в її власний, внутрішній світ чудес і фантазії. Оповідання Носова, Сутєєва, Успенського та інших розважають, повчають, легко і витончено.

Рекомендації

Тривалість аудіоказок у 6, 7 та 8 років уже може перевищувати 20 хвилин. Можна вибирати досить довгі аудіокниги, слухаючи їх по розділах. Діти в цьому віці готові стежити за сюжетом. Це навіть корисно.

Особливою главою для дітей близько 6 років проходять аудіоказки за улюбленими мультфільмами. Слухаючи перед сном ці історії, уява дитини малює їй свої власні картини, радує, заспокоює.

Активні аудіослухачі вже починають формувати свій власний смак, тому не потрібно їм нав'язувати до прослуховування найпопулярніші казки, а варто пропонувати по черзі аудіоказки зі списку, надаючи можливість маленькій людині самій зробити вибір.

Слухати або читати книжку перед сном - це шикарний ритуал, який сформує прекрасні цінності. Аудіоказка розвине словниковий запас, емоційний інтелект, дасть волю уяві. Подаруйте дитині любов до книг!

Не потрібно поспішати і пропонувати дитині аудіокниги з розділу для дітей 8+. Це абсолютно ні до чого. Корисніше буде повернутися до молодшого віку і прослухати щось улюблене там.

Обговорити книжку - завжди гарна ідея, "виколупати і проговорити" з неї повчальний сенс - завжди погана ідея. У 6 і 7 років аудіоказки для дітей - це спосіб легше заснути, це розвага або ж розслаблення, але аж ніяк не повчання. Навіть якщо воно є в тексті, будьте впевнені, дитина все і так зрозуміла, не потрібно перетворювати казку на урок. Дочекайтеся школи, а поки що час помріяти і побродити доріжками власної фантазії, без нудьги і правил.

Приємного прослуховування!