Аудіоказки для дітей 9 - 10 - 11 років

Сторінка 1 із 2

Які аудіоказки слухати з дітьми 9 років і старше?

Молодші школярі - це абсолютно новий рівень прослуховування книжок. Казки розкривають для дітей усю свою суть, а не тільки чари. Діти починають робити висновки з книг, глибоко співпереживати героям.

У 9 років у бібліотеці можуть з'являтися десятки книжок, великих, слухати які потрібно по главах, перед сном. І це так чудово! На цій сторінці ми відібрали для вас найвідоміші, найкрутіші твори з усього світу. Кожна, абсолютно кожна дитина знайде щось на свій смак. Слухайте, шукайте, обирайте, аудіоказки та аудіокниги завжди поруч.

Рекомендації

З початком школи додається багато літератури, яку потрібно прочитати за завданням вчителя, тому у вільний час варто слухати тільки те, що хочеться дитині! Головне в цьому віці не "вбити" любов до книги, не зробити її обов'язком, уроком, адже книжка - добрий друг, мудрий компаньйон по життю.

Буває настають періоди тиші. Особливо коли зашкалює кількість домашніх завдань. Тоді справді варто взяти паузу і деякий час не слухати нічого, нехай вляжеться по поличках уже прочитане/прослухане.

Як і в будь-якому віці, у 9-10-11 років діти мають слухати аудіоказки тільки ті, які хочуть. Можна не дослуховувати, можна мільйон разів переслуховувати. Це нормально. Батьківське гасло: книжка в кайф!

Приємного прослуховування!